Skip to content

Green Day, Billie Joe Armstrong ofendon PSY-n

May 9, 2013

Green Day, Billie Joe Armstrong ofendon PSY-nLOS ANGELOS-Billie Joe Armstrong, vokalisti i grupit Green Day, ka shprehur haptazi mospëlqimin e tij ndaj këngëtarit PSY të shumëpërfolur kohët e fundit për suksesin dhe stilin e tij të veçantë. 

Billi Joe Armstrong nuk ka hezituar aspak ta quaj këngëtarin koreano-jugor “herpes” të muzikës, një përcaktim mjaft ofendues për të. 

Në fakt, një sulm i tillë i Billie Joe Armstrong ndaj PSY mund të mendohet edhe si xhelozi, për shkak të suksesit të menjëhershëm të këngëtarit koreano-jugor. Megjithatë, stili dhe rrymat muzikore që ata ndjekin janë krejtësisht të ndryshme dhe një mospëlqim i tillë mund të ekzistojë.

Advertisements

From → Show-biz

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: