Skip to content

Duke kerkuar per Kapitenin e Titanikut Modern .

May 11, 2013

Search For Titanic Ii CaptainSipas news.com.au, miliarderi australian Clive Palmer eshte duke ndertuar   Titanikun II, një kopje të modernizuar e Titanikut vendosur të lundronte nga Southampton në Nju Jork në vitin 2016, Miliarderi theksoi se  ai është duke kërkuar për një kapiten. Palmer thotë se tetë njerëz kanë aplikuar tashmë për pozitën e kapitenit, duke përfshirë kapitene te vertete  dhe oficere qe drejtojne super-aeroplanmbajtese .

Advertisements

From → Bota, Europa, SHBA

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: