Skip to content

Rita Ora, një ditë si rojtare e Mbretëreshës

May 13, 2013

Një prej këngëtareve më të kërkuara të momentit, Rita Ora, u shkëput nga axhenda e ngjeshur e shfaqjeve, për t’u rikthyer në “rrënjët e saj” londineze. 

22-vjeçarja e lindur në Prishtinë, vizitoi këtë fundjavë “Buckingham Palace”, Pallatin e Mbretëreshës, ku pozoi me kurorën tradicionale të rojeve të betuar të Mbretëreshës.

Megjithatë, ndryshe nga rojet që kanë për detyrë të qëndrojnë me orë të tëra të palëvizur, me veshjen e tyre ceremoniale, Rita u tregua shumë më e zhdërvjellët, ndërsa firmosi autografë dhe pak por e sigurt, u shfaq shumë më tërheqëse se “kolegët” e saj rojtarë.

Advertisements

From → Show-biz

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: