Skip to content

Keni parë ndonjëhere biçikletë të tille ?

May 18, 2013

Nga 4.5 metrat e lartësisë së saj, bota duhet të duket ndryshe. Biçikleta e Richie Trimble, fotograf profesionist nga Los Angeles, jo më kot është cilësuar si “dyrrotakja kult” më e madhe në botë. Dhe duket vërtet fantastike në “Venice Boulevard”.

Ndiqni pamjet : KETU

Advertisements

From → Lifestyle

One Comment
  1. I do not even know the way I ended up here, however I thought this submit was once good. I don’t know who you are but certainly you’re going to a well-known blogger when you aren’t already. Cheers!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: