Skip to content

Rikthehet fenomeni Ronaldo, çfarë goli shënon (VIDEO)

May 19, 2013

Ish lojtari më i mirë në botë, fenomeni Ronaldo ka treguar se edhe pas pensionimit nga futbolli, aftësitë futbollistike nuk i ka harruar.
Ronaldo brazilian ka shënuar një gol në stilin e tij në miqësoren bamirëse që u zhvillua në Brazil ndërmjet shokëve të tij dhe shokëve të Bebetos.
Fenomenin nuk e penguas as kilet e tepruara për të bërë një veprim maestral për një gol tejet të bukur.

Ndiqni golin : KETU 

Advertisements

From → Sport

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: