Skip to content

AK: Kreu i PD në Prrenjas goditi kandidatin tonë

May 23, 2013

AK: Kreu i PD në Prrenjas goditi kandidatin tonëAleanca Kuq e Zi ka denoncuar dhunën ndaj kandidatit të kësaj partie në Prrenjas. Sipas këtij subjekti politik, Myslym Karriqi është goditur nga kreu i PD në Prrenjas dhe shoferi i këtij të fundit.
Sipas AK, ngjarja ka motive politike dhe nuk ka qenë e rastit.

Advertisements

From → Vendi

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: