Skip to content

Penallti me sy mbyllur Shakohoxhës (VIDEO)

May 23, 2013

Momente të bukura dhe gazmore në grumbullimin e fundit të Kombëtares shqiptare. I ftuar nderi është komentatori i mirënjohur i SuperSport Dritan Shakohoxha. Duket qartë se ndryshe nga komenti i ndeshjes, në fushën e lojës Shako është shumë shumë dobët. Aq shumë sa edhe kur tenton të godasë një penallti rrëzohet në tokë.

Më pas komentatori zgjedh të bëhet portier, ndërsa futbollistët kuqezinj do të tentojnë të godasin penalltitë me sytë e mbyllur. /albeu

Çfarë ndodh? Shikoni videon e mëposhtme : KETU

Advertisements

From → Sport

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: