Skip to content

Pse janë bashkë Rita dhe DJ Calvin ?

May 23, 2013

Derisa po komentohen nga mediat, për lidhjen e tyre, Rita Ora dhe Calvin Harris po merren me projekte të reja muzikore. Ata janë duke planifikuar performimin e një dueti para mijëra fansave, që do të mbahet gjatë kësaj vere.

Çifti i ri kanë pasur një varg takimesh në kryeqytetin britanik gjatë javëve të fundit, dhe me afrimin e sezonesh të festivaleve, ata kanë plane që të kalojnë sa më shumë kohë që është e mundur së bashku në mes të shfaqjeve.
Paraqitja e tyre e përbashkët është arsyeja që i ka bërë dy të rinjtë sëbashku.

“Rita dhe Calvin fillimisht u takuan kur menaxheri i tyre i vuri ata në kontakt për të planifikuar një performancë të befasishme të përbashkët në festivalin e këtij viti”, ka thënë një burim i afërt me çiftin.

Organizatorët e festivalit që do të mbahet në muajin gusht, kanë siguruar një automjet të të veçantë për të transportuar Ritën dhe Calvin deri në prapaskenë, për tu shpëtuar fotoreporterëve kureshtarë për lidhjen e tyre.

Advertisements

From → Show-biz

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: