Skip to content

Zidane fiton “luftën” me Mourinhon

May 23, 2013

Zinedine Zidane duket se e ka fituar “luftën” me Jose Mourinhon. Tekniku portugez në largim e sipër nga “Santiago Bernabeu”, do të duhet të punojë me francezin, që e largoi pak muaj më parë nga klubi. Presidenti Florentino Perez ka vendosur se njeriu më i pushtetshëm në klub do të jetë pikërisht ish ylli francez i futbollit.

Zizu do të merret me raportimin e ekipit të parë, merkaton dhe marketingun e klubit. Tashmë ka ardhur koha e 40-vjeçarit.

Advertisements

From → Sport

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: