Skip to content

Kalderon: Kristiano Ronaldo do ikë bashkë me Murinjon

May 24, 2013

Kalderon: Kristiano Ronaldo do ikë bashkë me MurinjonPas lamtumirës së Murinjos, zërat për një largim të Kristiano Ronaldos së bashku me të janë shtuar së tepërmi kohët e fundit. Për këtë çështje ka folur edhe ish-presidenti i Realit të Madridit, Ramon Kalderon, i cili është shprehur i bindur se portugezi do të përfundojnë të njëjtin destinacion si Murinjo. Ai shprehet se Ronaldo nuk ka më dëshirë të qëndrojë në Madrid dhe këtë gjë ai e ka treguar, pasi nuk po e rinovon kontratën që i skadon pas dy vitesh. Çështja mbetet e hapur, pasi Ronaldo kushton 90 milionë euro.

Advertisements

From → Sport

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: