Skip to content

Ronaldinho, të kërcesh me topin (VIDEO)

May 24, 2013

 

Atletico Mineiro arriti të marrë një barazim (2-2) me shumë vlera në shtëpinë e Tijuana në ndeshjet

e kthimit çerekfinal të Coppa Libertadores. Si zakonisht protagonist ka qënë Ronaldinho.

Ish ylli i Milan dhe Barcelonës ishte autor i një asisti dhe i një driblimi të klasit botëror,

duke injoruar ndërhyrjen e dy mbrojtësve kundërshtarë.

Shkurtimisht, kësaj i thonë të kërcesh me topin.

Ndiqni pamjet : KETU

Advertisements

From → Sport

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: