Skip to content

Hargreaves: Bayerni do të jetë i pandalshëm

May 25, 2013

Owen Hargreaves, Foto: Getty ImagesIsh-mesfushori i kombëtares angleze, Oëen Hargreaves, ka deklaruar se në vitet e ardhshme ky ekip i Bayern Munichut do të shkatërrojë secilin ekipi që do t’i dalë para vetes.

Hargreaves i cili luajti 10 vjet për Bayernin dhe e fitoi Ligën e Kampionëve në finalen ndaj Valencias thotë se Bayerni do të jetë i vështirë që të ndalet në vitet e ardhshme.

“Ju duhet të thuani se ata janë më të mriët. Ky ekip është më i miri që mund të gjeni, me një etikë të jashtëzakonshme të punës. I vetmi problem mbetet nënvlerësimi i kundërshtarëve”, u shpreh Hargreaves për Daily Mail.

Advertisements

From → Sport

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: