Skip to content

Lidhja e Rita Ora-Dj Harris

May 25, 2013

Ëmbëlsohet lidhja Rita Ora-Dj HarrisLidhja midis Rita Orës, këngëtares me famë ndërkombëtare të lindur në Kosovë dhe DJ Calvin Harris, duket se është duke u “ëmbëlsuar” gjithmonë e më shumë, siç treguan dhe fotografitë e publikuara në shtypin britanik. 

22-vjeçarja dhe DJ skocez u fotografuan ditën e enjte pasi darkuan në një prej restoranteve më shik të Londrës.

Në mënyrë të rastësishme, në të njëjtin restorant, gjatë mbrëmjes darkuan edhe disa yje të tjerë të “show-bizz” botëror, midi stë cilëve Selena Gomez apo Ëill Smith me të birin.

Megjithatë, ndryshe nga “VIP”-at e tjerë, Ora dhe Harris e vazhduan mbrëmjen e tyre në mënyrë shumë romantike.

Ata vendosën që të bënin një xhiro nëpër parqet e qytetit, ndërsa u futën në një supermarket për të blerë ëmbëlsira, siç dëshmuan edhe fotot që paparacët i shkrepën pas daljes nga supermarketi çiftit.

Në qesen blu që mban 29-vjeçari, duket qartë një kuti çokollatash dhe disa ëmbëlsira të tjera.

Mbase të detyruar prej fotografëve, Ora dhe Harris e mbyllën më shpejt natën e tyre, duke ndërprerë shëtitjen romantike e duke u rikthyer në shtëpi së bashku.

Advertisements

From → Kuriozitete

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: