Skip to content

Obama 17-vjeçar me të dashurën e tij

May 25, 2013

Obama 17-vjeçar me të dashurën e tijNjë xhaketë të bardhë, një këmishë blu të errët dhe një kravatë të kaltër…veshje stil alla-Travolta. 

Ky është Barack Obama 17-vjeçar, që tregohet në një foto të botuar së fundmi në revistën “Time” në Shtetet e Bashkuara.

Si të gjithë bashkëmoshatarët, presidenti i ardhshëm amerikan në atë kohë, priste me padurim festën tradicionale të quajtur “Prom”, ku të rinjtë e atyre viteve festonin përfundimin e vitit shkollor.

Në foto Obama 17-vjeçar shfaqet me të dashurën e asaj kohe, Megan Hughes, një bjonde e veshur me një fustan të kaltër dhe dy miq të tjerë.

Advertisements

From → Kuriozitete

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: