Skip to content

Asgjë mes Dafinës dhe Bluntit

May 26, 2013

Dafina Zeqiri ka mohuar thashethemet e fundit në media se ajo ka një lidhje me DJ Blunt, ndërsa ka qeshur me spekulimet që thoshin e ata do të fejohen këtë verë.

“Jo, nuk jam në një lidhje dashurie… Edoni (DJ Blunt) është një mik dhe bashkëpunëtor i mirë për mua, që e njoh prej gjashtë a më shumë vitesh. Është një mik i afërt i familjes sime dhe kam respekt për të dhe për punën që bën (DJ & producent)…”, ka thënë këngëtarja në një intervistë për Bluetooth.

Edhe DJ Blunt i ka thënë emisionit Prive se ata janë thjesht miq dhe se asgjë nuk është e vërtetë nga ato që janë thënë në mediat rozë.

E pyetur rreth marrëdhënies me familjen, Dafina ka thënë se me nënën dhe motrat e saj ka raporte shumë të afërta, ndërkohë që për babanë ka thënë se nuk ka kontaktuar me të qe 23 vjet.

“Nuk kam kontakt me të prej 23 vitesh… Nuk dëshiroj të flas për këtë pjesë”, është shprehur ajo.

Advertisements

From → Show-biz

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: