Skip to content

Kardashian pret vajzë

May 26, 2013

Kardashian pret vajzëNjë prej “show-girl” më të famshme në botë, Kim Kardashian, pret të lindë një vajzë, raportoi të premten shtypi amerikan. 

Në serinë e fundit të “reality-show” që vendos në qendër të vëmendjes 32-vjeçaren dhe familjen e saj, “Keeping Up with Kardashians”, Kim shfaqet duke kryer një eko, në të cilën zbulohet gjinia e fëmijës.

Ndonëse seria ndërpritet në momentin kur gjinekologu do të thote fjalën “vajzë apo djalë”, çka do të komunikohet në serinë e ardhshme, burime nga shtypi amerikan thonë se me siguri të plotë, familja Kardashian do të shtohet me një vajzë më shumë.

Për syrin e vëmendshëm, ajo që ra në sy ishte mungesa e të dashurit të Kim dhe babait të fëmijës, reperit, Kanye West, në këtë vizitë të kryer prej 32-vjeçares, shtatzanë me fëmijën e saj të parë.

Advertisements

From → Show-biz

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: