Skip to content

Lidhja e re e Katy Perry

May 26, 2013

Lidhja e re e Katy PerryKaty Perry ka nisur një lidhje dashurie me agjentin e saj dhe njëkohësisht shokun e ngushtë, Michael Kives, por bëhet fjalë vetëm për një lidhje për seks dhe jo lidhje serioze. 

Këngëtarja 28-vjeçare është ndarë nga John Mayer në fillim të këtij viti dhe ka gjetur ngushëllim tek miku i saj i vjetër.

Një burim tha për revistën ‘America’s Star’: “Katy dhe Michael janë bashkë. Ishin miq më parë, por pas ndarjes nga John, Katy u afrua shumë me të. Është më shumë diçka seksuale për Katy-n dhe jo një lidhje serioze. Ajo ende telefonon ish të dashurin.”

Ndërkohë që Katy e konsideron këtë një lidhje kalimtare, Michael po shpreson që gjërat të bëhen serioze.

Katy Perry ka qenë më parë e martuar me Russell Brand dhe kjo martesë zgjati vetë 14 muaj.

Advertisements

From → Show-biz

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: