Skip to content

Bruna Marquezine, ja e dashura e Neymar (FOTO LAJM)

May 27, 2013

Bruna Marquezine, kështu quhet e dashura aktuale e Neymar. Ylli brazilian do të firmosë nesër për Barcelonën një 5-vjeçare dhe bashkë me të në Katalunjë pritet të vijë edhe bukuroshja braziliane.

Bruna, e cila më 4 gusht mbush 18 vjeçe, dhe Neymar janë njohur në muajin nëntor dhe që prej asaj kohe janë shpeshherë bashkë në daljet publike.

Bukuroshja është një prej aktoreve më të preferuara të telenovelave braziliane.

Advertisements

From → Kuriozitete, Sport

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: