Skip to content

Lindje një milionë dollarëshe për Kim

May 30, 2013

Kim Kardashian Lindja e foshnjës së Kim Kardashian dhe Kanye West pritet të kushtojë mbi një milionë dollarë.

Dyshja raportohet se kanë marrë me qira një suitë ekskluzive në spitalin e Los Angeles, Cedars-Sinai Medical Center, që kushton katër mijë dollarë në ditë. Ata po ashtu kanë angazhuar një fotograf personal për të kapur momentet e para të fëmijës dhe kanë harxhuar mijëra dollarë të tjerë në produkte për bebe.

“Ky nuk do të jetë ndonjë lindje e zakonshme, edhe me standardet e të famshmëve. Kim tashmë ka harxhuar dhjetëra mijëra dollarë për t’u siguruar se gjërat do të ecin pa ndonjë problem”, ka thënë burimi.

Kim dhe Kaneye kanë harxhuar mijëra dollarë të tjerë për të siguruar edhe dhomën ekskluzive, që përfshirën një vaskë të madhe banje, dy shtretër, një ekran të hollë televizori, si edhe dhomë të veçantë qëndrimi me një divan dhe tavolinë dreke, e gjitha e dekoruar me lule të bardha në çdo cep.

Advertisements

From → Show-biz

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: