Skip to content

Policia viziton Justin Bieberin pas ankesës së fqinjëve për vozitje të shpejtë

May 30, 2013

Justin BieberYlli i tinejxherëve, Justin Bieber, i ka shqetësuar fqinjët e tij duke vozitur shpejtë nëpër lagje, prandaj ata janë detyruar që ta thërrasin policinë.

Policia është paraqitur në shtëpinë e 19-vjeçarit në Los Angeles dhe ka kërkuar shpjegim për ankesat e fqinjëve.

“Ai vozit shumë shpejt derisa fëmijët janë në rrugë”, ka thënë një burim për E! News.

Kjo nuk është hera e parë që fqinjët ankohen për këngëtarin e ri. Në muajin mars, ai është akuzuar për sulm dhe goditje në fytyrë të një fqinji.

Advertisements

From → Show-biz

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: