Skip to content

“Realit i duhet një trajner që i di vlerat e klubit”

May 30, 2013

Alvaro Morata, Foto: Getty ImagesSulmuesi i Real Madridit, Alvaro Morata, ka thënë se cilido trajner që të vijë në klubin mbretëror, duhet t’i dijë vlerat që klubi i përfaqëson.

“Cilido trajner që të vijë, qoftë ai Ancelotti apo dikush tjetër, do të ketë mënyrën e vet të punuarit. Të gjithë janë të ndryshëm kështu që nuk ka kuptim të bëjmë krahasime me trajnerët e mëparshëm”.

“Real Madridi ka nevojë për një trajner i cili e njeh klubin dhe i kupton vlerat që i përfaqëson”, deklaroi Morata për Marca.

Advertisements

From → Sport

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: