Skip to content

Barcelona ka një futbollist hajdut?

May 31, 2013

Mbrojtësi i ri i majtë i Barcelonës, Martin Montoya është akuzuar se ka vjedhur kuletën e një taksisti në Madrid.

E përditshmja sportive spanjolle AS ka njoftuar se taksisti Miguel Collado Jimenez ka paraqitur ankesë në polici kundër futbollistit dhe menaxherit të tij për incidentin që ndodhi në aeroportin Barajas më 17 tetor. Sipas tij, Montoya ia ka vjedhur kuletën derisa ishte i shoqëruar nga menaxheri i tij.

Kurse, futbollisti ka përdorur rrjetin social Twitter për të sqaruar ngjarjen. “Akuzat në lidhje me vjedhjen e kuletës së një taksisti janë të pavërteta”, shkroi ai. 21 vjeçari së fundmi shfrytëzoi lëndimin e Dani Alvesit duke bërë dy paraqitur në La Liga për ekipin e Tito Vilanovës.

Advertisements

From → Sport

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: