Skip to content

Dell prezanton modelin AIO, Optiplex 3011

May 31, 2013

Përveç se duken mirë, kompjuterët personal të llojit All In One (AIO) ju kursejnë edhe hapësirën në të cilin ju e vendosni kompjuterin. Së fundmi, Dell është prodhuesi i radhës i cili ka sjellur modelin e ri të AIO, të cilin e ka quajtur Optiplex 3011.

Dell Optiplex 3011 mbështetet në sistemin operativ të Microsoft, Windows 8, procesorin e gjeneratës së tretë të Intel, Core i5 quad-core. 

Karakteristikat e tjera përfshijnë edhe 8GB RAM, ekranin WLED me diagonale prej 20 inç 1600×900, me opsionin e ndjeshëm në prekje, 1TB HDD me opsionin SDD, kamerë të integruar, WiFi dhe port Ethernet LAN.

Advertisements

From → Teknologji

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: