Skip to content

Po shtohet familja Messi

May 31, 2013

messi-xhaxha

Lionel Messi vazhdon të jetë një njeri familjar, i thjeshtë dhe i sinqertë. Ylli argjentinas ka publikuar një foto me familjen e tij. Fotoja është publikuar pasi që ka ardhur në jetë, Benjamin, djali i parë i Rodrigo, vëllait të vogël yllit të Barcelonës. Familja Messi ka kaluar momente tejet të lumtura në Katalunjë, çka tregohet edhe në foton që “Pleshti” ka postuar në Twitter.

Advertisements

From → Sport

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: