Skip to content

Cërrik, polici plagoset në mitingun e PD-së

June 3, 2013

Cërrik, polici plagoset në mitingun e PD-sëNjë efektiv policie mbeti i plagosur teksa ndërhyri për shuarjen e një zënke mes dy personave gjatë mitingut të së dielës së kryeministrit në qytetin e Cërrikut. 

Polici Bashkim Malo, 40 vjeç, mori disa goditje me thikë në shpatull dhe u dërgua për mjekim në spitalin rajonal të Elbasanit, ku sipas mjekëve ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndaloi në flagrancë autorin e krimit, Dilaver Hyseni, ndërkohë që po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Paraprakisht dyshohet se autori ka qenë në gjendje të dehur.

Advertisements

From → Vendi

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: