Skip to content

Fituesi i BB6, Anaidi lë Joanën në transmetim direkt, ja arsyeja

June 3, 2013

Pak orë pasi rrëmbeu trofeun e madh në Reality Show, fituesi i BB6, Anaidi deklaroi sot në emisionin ‘Fun Club” se nuk do të investojë në lidhje me Joanën tani që doli jashtë shtëpisë.
“Jam single. Dhe unë dhe Joana e kemi ditur që kjo ka qenë lidhja jonë nuk bera ndonje premtim”.

Deklarata e Anaidit u bëri përshtypje të pranishmëve madje, Olti Curri, komentator në këtë emision tha epo fundja “Lidhja e Anaidit me Joanën nisi në krevat dhe mbaroi me puthje”.

Dhe banorë të tjerë e kritikuan duke i thënë Anaidit në sy se “ e përdore Joanën per te fituar.

“Nuk e përdora Joanën, sepse Joana nuk është nga ato që e lejon veten të përdoret. Nëse do kishte bërë cfarë i thoja, nuk do ishte aty ku ishte”, tha Anaidi. /

Advertisements

From → Show-biz

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: