Skip to content

Ja lojtarët që nuk i do Murinho dhe i kërkon Barcelona

June 3, 2013

Sipas mediave angleze e spanjolle, Barcelona është vënë në ndjekje të dy mbrojtësve të Chelseat, David Luiz e Branislav Ivanovic. Shkrimet në media se Jose Mourinho nuk i ka në listën e tij dy qendërmbrojtësit e Chelseat, ka bërë që Barcelona mbrojtësin brazilian dhe serb.

Barcelona është e gatshme të paguaj 46 milion euro për dyshen e Chelseat. Bordi i Barcelonës e ka në plan blerjen e Mats Hummels por që Tito Vilanova po insiston të gjejë alternativa të tjera

Advertisements

From → Sport

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: