Skip to content

Si të vishemi në mënyrë magjepsëse?

June 3, 2013

Zgjidhni një pamje magjepsëse pa u dukur provokuese dhe vulgare. Kur ju nuk dini se si të visheni, gjëja më e rëndësishme është, të dukeni elegante.

Një fustan i zi të lirshëm që mbërrin mbi gjunjë, të kombinuar me një rrip të gjerë të kuq ose një rrip të zi me shkëlqim.

Një palë pantallona të zeza, të ngushta prej lëkure ose një palë xhinse të zezë dhe një bluzë të gjerë të zezë.

Një fustan mjaft të shkurtër të zi të kombinuar me një triko të errët.

Një palë pantallona me bel të lartë të kombinuar me një bluzë të bardhë të futur brenda.

Këpucë tuaja mund të jenë të kuqe me shkëlqim të kombinuara me ngjyrën e kuqe të buzëve.

Në anën tjetër, në qoftë veshje juaj është mjaft femërore, guxoni të vishni një palë çizme model meshkujsh.

Advertisements

From → Lifestyle

One Comment
  1. Rattling clean site, thanks for this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: