Skip to content

Britney Spears rikthehet në formë

June 5, 2013

Britney Spears rikthehet në formëBritney Spears është stërvitur shumë kohët e fundit për të rifituar formën e duhur trupore dhe rezultatet e kësaj pune këngëtarja i tregoi gjatë një dite pushimi në Racho Palos Verdes, Kaliforni. 

31-vjeçarja kishte zgjedhur bikini ngjyrë blu për të kaluar kohën në një resort luksoz para se të nisë një seri prej 70 koncertesh. Ajo ishte në shoqërinë e të dashurit të saj David Lucado me të cilin është lidhur në fillim të vitit pasi u nda nga i fejuari Jason Trawick në muajin janar.

Spears do të nisë shfaqjet në fund të këtij viti dhe do të përfundojë afërsisht turin e saj pas dy viteve.

Advertisements

From → Show-biz

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: