Skip to content

Cameron Diaz shtatzënë… në sheshxhirim

June 5, 2013

Cameron Diaz shtatzënë… në sheshxhirimCameron Diaz është shfaqur me bark të fryrë në sheshxhirimin e filmit të saj më të ri. Aktorja 40-vjeçare do të luajë rolin e një gruaje që po pret një fëmijë në filmin ‘The Other Woman’. 

Në këtë film interpreton edhe Taylor Kinney (i dashuri i Lady Gaga) dhe Leslie Mann.

Kjo nuk është hera e parë që Cameron Diaz interpreton rolin e një femre shtatzënë. Edhe vitin e kaluar ajo kishte një bark të rremë për filmin ‘What to Expect When You’re Expecting’.

Aktorja hollivudiane, e cila nuk ka fëmijë, është shprehur në një intervistë të mëparshme se role të tilla po i shtojnë dëshirën për krijimin e një familjeje.

“Dua të kem një fëmijë. Nuk ka rëndësi nëse e lind vetë, e adoptoj apo e ka partneri im nga një marrëdhënie e mëparshme”, pati deklaruar Cameron Diaz.

Advertisements

From → Show-biz

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: