Skip to content

Kate Winslet pret fëmijën e tretë

June 5, 2013

Kate Winslet pret fëmijën e tretëKate Winslet është në pritje të fëmijës së saj të tretë. Lajmi është konfirmuar nga zëdhënësi i aktores për ‘Daily Mail’. 

Protagonistja e ‘Titanic’ është e martuar me Ned Rocknroll dhe ky do të jetë fëmija i parë që Kate do të ketë me bashkëshortin e saj aktual.

37-vjeçarja ka edhe dy fëmijë të tjerë, vajzën 12-vjeçare Mia me Jim Trappleton dhe djalin 10-vjeçar Joe me Sam Mendes.

Advertisements

From → Show-biz

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: