Skip to content

Aksident rrugor, 2 të vdekur, 8 të plagosur

June 6, 2013

Aksident rrugor, 2 të vdekur, 8 të plagosur

Aksident tragjik me pasojë vdekjen e dy personave dhe plagosjen e tetë të tjerëve ka ndodhur mëngjesin e të enjtes në vendin e quajtur Kthesat e Leshnicës, në aksin rrugor Korçë-Pogradec. 

Sipas informacioneve të fundit dhënë nga policia, një mjet i vogël është përplasur me një furgon, duke shkaktuar vdekjen e dy personave, te cilet jane identifikuar si Elvis Sekseni dhe Raid Zacellari.

Ende nuk dihen shkaqet zyrtare të aksidentit, por të dhënat e para flasin për shkelje të rregullave të qarkullimit rrugor.

Advertisements

From → Bota, Europa

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: