Skip to content

Afrimiteti i pazakontë Walcott-Gibbs

June 7, 2013

Afrimiteti i pazakontë Walcott-GibbsMe sezonin futbollistik që ka përfunduar, kjo është periudha në të cilën futbollistët shkëputen për të shijuar pushimet e tyre. 
Nuk bën përjashtim as Theo Walcott, i cili përjetoi një vit të vështirë dhe të mbushur me dëmtime në radhët e Arsenalit.
Megjithatë, ajo që bën përshtypje tek 24-vjeçari i përfaqësueses angleze, është fakti që në Los Anxhelos, ku ai ka shkuar për t’u relaksuar, gruaja e tij bashkëmoshatare, Melanie Slade nuk dukej gjëkundi.
Jo vetëm kaq, por Walkott tregoi një afrimitet të tepruar me dy miqtë me të cilët frekuentoi një pishinë.
Ai u fotografua me shokun e skuadrës, Kieran Gibbs, në një kontakt të vazhdueshëm fizik, në disa raste gati gati i pavend.
Shoqëruesi i dytë, vëllai i Kieran, gjithashtu u tregua shumë i afërt me Walcott, i lindur nga lidhja e nenes se tij britanike, me babain xhamajkan.


Walcott, me bashkeshorten e tij Melanie Slade

24-vjeçari, prej dy vitesh i martuar, ka me bashkëshorten e tij, Melanie, një lidhje të nisur që kur ishin të dy vetëm 15 vjeç.

Advertisements

From → Show-biz

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: