Skip to content

Lady Gaga ne forme perfekte

June 9, 2013

Në fillim të vitit, Lady Gaga tronditi të gjithë fansat e saj me përmasat “extra large” dhe kilet e tepërta që kishte fituar, por tashmë këngëtarja është rikthyer sërish në formën e saj më të mirë.

27-vjeçarja tregoi trupin e saj me bikini teksa ndodhet për pushime në Meksikë së bashku me një grup miqsh.

Po të rikthehemi pas në kohë, pikërisht në shtatorin e vitit ta kaluar, këngëtarja dukej “si mos më keq” në skenën e një koncerti në Amsterdam.

Advertisements

From → Kulture

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: