Skip to content

Aksident rrugor në Durrës, një i vdekur

June 10, 2013

Aksident rrugor në Durrës, një i vdekurNjë aksident me pasoja vdekjen e të paktën një personi ka ndodhur në segmentin rrugor Sukth-Manëz të rrethit të Durrësit. 

Një automjet tip benz me targa AA 450 CC është përfshirë në aksident dhe për pasojë deklarohet se ka gjetur vdekjen një grua në moshë, ndërsa janë plagosur dhe dy persona, njëri prej të cilëve është drejtuesi i automjetit.

Të dëmtuarit janë dërguar për në spitalin rajonal të Durrësit, për të marrë ndihmën mjekësore. Ndërkohë shërbimet e qarkullimit rrugor kanë mbërritur në vendngjarje dhe pas dërgimit për në spital të të dëmtuarve, po punojnë për disiplinimin e trafikut në këtë aks, si dhe sqarimin e rrethanave dhe shkakun e aksidentit.

Advertisements

From → Vendi

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: