Skip to content

Daft Punk pa maska

June 10, 2013

Daft Punk pa maskaNjë foto e postuar online ka zbuluar fytyrën e vërtetë të djemve të grupit Daft Punk. 

Francezët Thomas Bangalter dhe Guy-Manuel de Homem-Christo rrallë janë parë pa helmetat e tyre, por kjo foto është bërë në një studio muzikore dhe më pas është postuar në Facebook duke i “çjerrë maskën” duos së famshme në botën e muzikës.

Këtë foto e ka postuar një tjetër dyshe, njujorkezët e The Knocks, por e kanë hequr vetëm pas disa minutash duke shkruar: “Nuk duhej ta kishim postuar atë foto!”

Advertisements

From → Show-biz

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: