Skip to content

Pushimet e Kevin-Prince Boateng

June 10, 2013

Pushimet e Kevin-Prince BoatengKevin-Prince Boateng po kalon disa ditë pushimi në Formentera të Spanjës dhe futbollisti i Milanit duket nga fotot që është në shoqëri shumë të mirë. 

Lojtari ganez u pa në jaht me të fejuarën e tij Melissa Sata, e cila tërhoqi vëmendjen me fizikun e saj fantastik.

Cifti ishte i shoqëruar edhe nga disa miq, përfshi këtu edhe futbollistin hollandez të Milanit Nigel De Jong, i cili ishte së bashku me fëmijët.

Kevin-Prince Boateng dhe Melissa Sata janë lidhur në vitin 2011 dhe janë fejuar në vitin 2012.

Advertisements

From → Show-biz

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: