Skip to content

Tiranë, sherr në kazino, plagosen dy vëllezër

June 10, 2013

Tiranë, sherr në kazino, plagosen dy vëllezërDy vëllezër kanë mbetur të plagosur mbrëmjen e së dielës pas një sherri në një kazino në rrugën “Dervish Hima”. Mësohet se sherri ka nisur në brendësi të kazinos ku dy vëllezirit Arben dhe Erand Dogjani, kanë humbur sasi të mëdha parash. 

Pas kësaj ata kanë kërkuar t’i rifitojnë përsëri paratë duke u konfliktuar me rojet e sigurisë duke i goditur ata me sende të forta dhe plagosur njërin prej tyre.

Ndërsa dy të tjerët kanë nxjerrë armët duke qëlluar disa herë në drejtim të dy vëllezërve Dogjani duke i lënë të plagosur.

Ndërkohë që vetëm pak minuta pas ngjarjes forcat e policisë kanë mundur të ndalojnë edhe dy autorët e plagosjes në afërsi të zonës së Freskut. Të plagosurit janë dërguar për në spitalin Ushtarak ku mësohet se janë jashtë rrezikut për jetën.

Advertisements

From → Vendi

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: