Skip to content

Joana flet e zhgenjyer për Anaidin

June 11, 2013

Joana, banorja e edicionit të porsapërfunduar të “Big Brother” është shprehur e zhgënjyer me fituesin e spektaklit, Anaidin, me të cilin krijoi lidhje brenda shtëpisë.

Derisa Joana priste që të jetonte lidhjen e saj të dashurisë jashtë shtëpisë së vëzhguar, Anaidi, sapo doli si fitues i këtij edicioni dha deklaratën shokuese të ndarjes. Kjo ka lënë të zhgënjyer Joanën, e cila besonte se lidhja e tyre brenda shtëpisë ishte reale.

“Unë mendoj që marrëdhënia jonë brenda shtëpisë ishte reale dhe ai ka qenë i sinqertë. Unë kështu e kam ndjerë. Ose është super i aftë për ta mbuluar hipokrizinë e tij, se s’ka mundësi. Dukej shumë i sinqertë”.

“A do t’i flas? Jo, nuk e kam në plan. E tregoi veten. Nuk kam pse të flas më me të. Anaidi bëri një deklaratë shumë të shëmtuar dhe unë ndaj nuk shkova në ‘Fun Club’, që ta lija të shprehej lirshëm, e t’i thoshte të gjitha ç’kishte për të thënë”, ka thënë Joana gjatë një interviste për Gazeta Shqiptare.

Advertisements

From → Show-biz

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: