Skip to content

Rita Ora, e zgjedhura e Madonnës

June 11, 2013

Buzëqeshja e Rita Orës vetëm sa “zgjerohet” më shumë. Këngëtarja kosovare, e cila së fundi gjeti dashurinë në DJ-n Calvin Harris, është zgjedhur nga Madonna për të qenë fytyrë e linjës së saj të veshjeve.

Rita ka nënshkruar një marrëveshje plot gjysmë milionë funte dhe tashmë ka xhiruar kampanjën për markën, të cilën mbretëresha e muzikës e lason me vajzën e saj Lourdes.

“Lourdes ka qenë fanse e Ritës për një kohë dhe ajo ka qenë në shumë koncerte të saj. Ajo e ka bindur nënën e saj ta takojë atë. Ata u takuan  javën e kaluar dhe Madonna admiroi qëndrimin e Ritës andaj ia përcolli idenë”.

“Rita e shfrytëzoi shansin pasi ajo është një fanse aq e madhe e Mbretëreshës së Popit. Ajo po ashtu shpreson se kjo do t’i ndihmojë asaj të shpërthejë në SHBA në të njëjtën mënyrë siç ajo ka bërë në Britaninë e Madhe”.

Advertisements

From → Show-biz

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: