Skip to content

Rita Ora ftesë nga Leonardo Di Caprio

June 11, 2013

Pa ndonje arsye te caktuar, aktori me fame boterore, Leonardo Di Caprio, i ka derguar ftese Rita Ores dhe shoqes se saj Cara Delevingne, qe te jene pjese e premieres se filmit te tij te ri ne Kane.
Leonardo personalisht i ka derguar ftese Rites dhe mikeshes se saj te ngushte, per premiren e filmit “Great Gatsby”. Leonardo ne kete film e luan rolin kryesor, ndersa premiera e filmit mbahet te merkuren ne Kane.
“Eshte ndoshta ftesa me e nxehte per muaj te tere, ata nuk do ta humbasin kete mundesi”, ka thene nje burim prane Rites dhe Caras.
Ende nuk dihen lidhjet e Leonardo Di Caprios me Rita Oren, por e sigurt eshte se prezenca shqiptare nuk do te mungoje ne nje permiere te madhe filmike nga nje prej aktoreve me te medhenj ne bote.
Advertisements

From → Show-biz

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: