Skip to content

Shkodër, grabitet me maska zyra elektorale e LSI

June 11, 2013

Shkodër, grabitet me maska zyra elektorale e LSI

Një zyrë elektorale e Lëvizjes Socialiste për Integrim në qytetin e Shkodrës është grabitur mëngjesin e sotëm. 

Sipas informacioneve që vijnë nga LSI e qytetit të Shkodrës, dy persona të maskuar janë futur në zyrë dhe nën kërcënimin e armës kanë mundur të marrin një portofol dhe sende të tjera personale të personave që gjendeshin brenda zyrës.

Pas grabitjes personat e maskuar janë larguar menjëherë nga vendngjarja.

Policia e njoftuar nga anëtarët e LSI ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për të zbuluar nëse është një incident i motivuar politikisht apo një grabitje e rëndomtë.

Advertisements

From → Vendi

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: