Skip to content

Bieber “kalama”, nuk lejohet të hyjë në club

June 12, 2013

 Ylli 19 vjeçar kanadez i mutikës Justin Bieber është ndjerë i injoruar dhe turpëruar kur nuk është lejuar nga rojet e sigurisë të hyjë klubin “Lure” në Los Angeles pasi kishte provuar të hynte edhe nga dera e pasme, raportojnë mediat amerikane.

“Dikush nga ekipi i Justin erdhi më herët në klub dhe u tha udhëheqësve se ai do të vinte. Ata i thanë se nuk do ta lejonin të hynte brenda sepse ai nuk ishte 21 vjeç. Bieber erdhi dhe provoi që të hynte në klub edhe nga dera epasme”, deklaroi një burim.

“Kur e panë pjesëtarët e sigurisë e larguan menjëherë. Ai u largua dhe dukej shumë i turpëruar”, vijoi i njëjti burim.

Advertisements

From → Show-biz

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: