Skip to content

Femra, vishni këtë veshje që mbulon çdo defekt (FOTO)

June 12, 2013
1

Fustani i gjatë ditën, është i freskët, praktik dhe mbulon gjithë ato defekte në trup, të cilat ne duam ti fshehim. Zgjat femrat e shkurtra, shoqëruar me taka ortopedike, zhduk barkun dhe tulet e tepërta.

Me pak fjalë fiksimi për fustan tepër të shkurtër, tepër të ngushtë dhe shumë dekolte kërkojnë një trup më se perfekt.

Kështu këshillojnë stilistët për trendin e kësaj vere, që për gjithë ato femra me tule, të zgjidhet një fustan i gjatë deri në kavilje, i cili mund të shoqërohet me byzylykë të ndryshëm.

Stilistja Kristina Ti, shpjegon se edhe stili i ciganes është shumë i preferuar, ashtut sikundër një fustan i gjatë i cili mund të vijë lirshëm i derdhur.

Gjithsesi këshillohet që pavarësisht se janë të rehatshëm, fustani i gjatë duhet të ketë copën e duhur dhe të freskët, në mënyrë që të mos ndihet fare.

Advertisements

From → Lifestyle

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: