Skip to content

Supër surpriza që Balotelli i bën të dashurës (FOTO)

June 12, 2013
2

Çdo gjë është e mirë nëse përfundon mirë. Futbollisti Mario Balotelli dhe e dashura e tij Fanny Neguesha janë fejuar zyrtarisht.

Në faqen e modeles është shfaqur një fotografi e unazës që Super Mario i ka dhuruar si betim për dashuri, duke treguar se e ka seriozisht lidhjen me të.

“Është zyrtare…”, shkruan bukuroshja, e cila poston edhe fotografinë e tufës me lule që ka marrë nga Balotelli, ndërsa ajo ka pranuar propozimin e tij.

Çifti qëndron bashkë prej afro 6 muajsh, por ndërsa vetëm para pak ditësh u hapën zëra se gjithçka ishte shkëputur, lidhja mes tyre duket më e fortë se kurrë.

Advertisements

From → Show-biz

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: