Skip to content

Veshjet atraktive dhe seksi te VERSACE

June 12, 2013

image

Veshjet atraktive dhe seksi kanë spikatur edhe njëherë në koleksionin më të ri të prezantuar nga marka e njohur e veshjeve “Versace”.

Tonet më të preferuara për sezonin, sipas kësaj marke, janë: portokallia, blu, e artë, tone të ndezura në ngjyrë të kuqe, e zeza, ose e kuqja.

Përveç fustaneve të punuar në perfeksion kjo linjë përmban edhe çanta të madhësive të ndryshme të gjitha të punuara me lëkurë, pa harruar të theksojmë vendosjen e rripave dhe veshjen e sandaleve metalike, të cilat e bëjnë edhe më shumë atraktive pamjen tuaj.

Shikoni disa nga veshjet më të bukura të sezonit vetëm në setin fotografik të këtij brendi.

Advertisements

From → Kuriozitete

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: