Skip to content

Agjenti: El Shaarawy nuk largohet nga Milani

June 13, 2013

Agjenti i Stephan El Shaarawyt, Roberto La Florio, ka thënë se klienti i tij nuk do të largohet nga klubi në verë.

Spekulimet për sulmuesin e talentuar janë rritur pas komenteve të zëvendëspresidentit të Milanit, Adriano Gallianit, i cili tha se ai nuk është i pa-shitshëm.

“Deklaratat e Gallianit duhet të kenë një domethënie. Dy ditë më parë, ai tha se Stephan nuk është në shitje në një mënyrë gjithëpërfshirëse”.

“Edhe pse mund të themi se tregu është pak i çmendur dhe çdo gjë mund të ndodhë, kjo është e padiskutueshme. Djaloshi po bën punë të mire te Milani dhe për ne asgjë nuk ka ndryshuar”.

“Oferta nga City? Askush nuk më kontaktuar mua për këtë çështje. Ai është lojtar i Milanit dhe shkon mirë me Rossonerët”, deklaroi agjenti.

Advertisements

From → Sport

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: