Skip to content

Kayne tradheton Kim

June 13, 2013

Një modele kanadeze ka thënë se ka fjetur me reperin Kanye West në një kohë që Kim Kardashian po pret një fëmijë prej tij.

Leyla Ghobadi tha për revistën ‘Star’ se është njohur me West në korrik të vitit 2012 dhe është takuar në disa hotele me të pasi Kanye West e konsideron lidhjen e tij me Kim Kardashian “vetëm për publicitet dhe asgjë serioze”.

Duke shpjeguar arsyen pse po e bën publike tradhëtinë e këngëtarit, 24-vjeçarja tha: “Kjo gjë do e shkatërrojë familjen Kardashian, por nëse do të isha në vend të Kimit do të doja ta dija. Unë e kam takuar Kanye deri kur mora vesh se Kimi ishte shtatzënë, më pas nuk kam pasur më asnjë lidhje me të.”

Advertisements

From → Kuriozitete

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: