Skip to content

Premtimi i Pitt dhe Jolie: “JO” më skena seksi me të tjerë

June 14, 2013

Premtimi i Pitt dhe Jolie: “JO” më skena seksi me të tjerë Brad Pitt dhe Angelina Jolie i thonë “JO” skenave të seksit me të tjerë. Lajmi u bë publik nga disenjatori Frank Pollaro, një nga miqtë më të ngushtë të Brad, i cili i tha revistës “Esquire” se çifti i ka premtuar njëri-tjetrit se më nuk do të xhirojnë skena seksi me persona të tjerë.

“Ai është një burrë që nuk tenton të ketë skena seksi me asnjë femër tjetër që kur takoi Angelinën. Ai është i çmendur pas saj dhe ajo e ndjen të njëjtën për të”, ka thënë Pollaro.

Dyshja e famshme janë së bashku për 8 vite rresht dhe kanë gjashtë fëmijë. Çifti ra në dashuri në xhirimet e filmit “Mr & Mrs Smith” në vitin 2005 ku kanë ndarë së bashku disa skena seksi.

Advertisements

From → Show-biz

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: