Skip to content

Gerard Butler ndahet nga modelja rumune

June 15, 2013

Gerard Butler ndahet nga modelja rumuneGerard Butler është ndarë nga modelja rumune Madalina Ghenea pas një viti lidhjeje. 

Aktori skocez ishte shprehur para një muaji se po kërkonte një lidhje të qëndrueshme, por mesa duket ish e dashura e Leonardo Di Caprio nuk ka qenë femra e duhur për të.

“Më pëlqejnë femrat me humor, me besim në vetvete, të ëmbla dhe të ndershme. Dua që të mbledh mendjen edhe unë pasi dy vëllezërit e mi janë martuar tashmë”, pati deklaruar protagonisti i ‘300’.

Advertisements

From → Show-biz

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: